Kaçak spermle doğan çocuklar babalarıyla buluşuyor

dunyaraporu

baba

Filistin – İsrail hattı aybaşından beri oldukça gergin. Filistinliler, İsrail’in Mescid-i Aksa ve kendilerine yönelik ihlalleri protesto etmek amacıyla günlerdir gösteriler düzenliyor. Filistinliler ile İsrail güvenlik birimleri arasında çıkan çatışmalar nedeniyle ekim ayının başından bu yana 56 Filistinli yaşamını yitirirken, olaylarda 10 İsrailli hayatını kaybetti.

İsrail askerlerinin Batı Şeria, Kudüs ve 1948’de işgal edilen topraklarda aybaşından bu yana 959 Filistinliyi gözaltına aldığı biliniyor. (Mescid-i Aksa ihlalleri hakkında daha detaylı bilgi istiyorsanız; konu hakkında daha önce yazdığım bir habere bakabilirsiniz: https://dunyaraporu.wordpress.com/2015/09/23/mescid-i-aksanin-koruyuculari-olene-kadar-buradayiz/ )
800 BİN ERKEK TUTUKLANDI

İsrail güvenlik birimleri, tutukladıkları Filistinlilerin büyük kısmını herhangi bir suçlama olmaksızın ve mahkemeye çıkarmadan cezaevinde tutmak için “idari tutuklama” uygulamasına başvuruyor. Filistin makamlarının verilerine göre, İsrail hapishanelerinde 6 bin 500 Filistinli tutuklu bulunuyor. Bu mahkumlardan ciddi bir kesimi “idari tutuklama” kurbanı. İsrail cezaevlerinde tutuklu bulunanlardan yaklaşık 1000 kişi, 20 yılın üzerinde hapis cezası almış durumdayken, 476 kişi de bir veya birden fazla kez ömür boyu…

View original post 417 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s